درباره ما

گروه صنعتی ویسادار توليد كننده انواع منبع کویل دار، منبع دوجداره ، منبع انبساط و منابع ذخیره جهت مصرف در موتورخانه اداره های دولتی و خصوصی ، بیمارستانها،برجهای مسکونی ، دانشگاهها و .. می باشد. ویسادار صنعت با ارائه بهترين كيفيت كالا و خدمات، اولويت خود را در جلب رضايت مشتريان و همكاران خود می داند.

و آمادگی ساخت منابع آبگرم و ذخیره را طبق سفارش مشتری با هر ظرفیت و متریال را اعلام میکند.

پروردگار عالم مربی کل کائنات و سرچشمه فیض مطلق است.  او به انسان ذره بسیار کوچکی از علم خود را آموخت و همین مقدار کم هرروز او را به ناشناخته های جدید رهنمون میسازد.

حمدوسپاس خداوندی را سزاوار است که توفیق فعالیت درزمینه صنعت را به ماعنایت کرد تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک را در ضمینه صنعت و تولید منابع آبگرم و همچنین منابع ذخیره برداریم .

گروه صنعتی تولیدی ویسادار صنعت با بهره گیری ازافراد توانمند و باسابقه ومهندسین با تجربه که به این وظیفه حیاتی پای بند باشند.

قدم به عرصه تولید گذاشتیم تادراین راه بتوانیم قدمی هر چندکوچک در این راه در صنعت کشور برداریم.

روش های ارسال

تحویل کالادر شهرهای تهران و کرج

تحویل سریع کالا،مخصوص سفارش‏‌های کالاهایی که نیازی به سفارش ساخت ندارند در تهران واستان البرزمیباشد.

در شهرتهران سفارش‌ کالا هایی که نیازی به سفارش ساخت ندارندچنانچه در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت۱۲صبح ثبت شوند، در همان روز امکان تحویل دارند.

وهمچنین،سفارش‌ کالاهایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در اولین ساعت کاری روز بعدارسال می‌شوند.

ارسال سریع کالا پس از انجام هماهنگی‌های لازم در مورد نحوه ارسال ،تاریخ و زمان تحویل سفارش( قبل از ارسال) با مشتری به یکی از روشهای مورد انتخاب مشتری شامل : ارسال با پیک موتوری ، ارسال با آژانس ، ارسال با وانت و ارسال با کامیون قابل انجام خواهد بود.

پست پیشتاز

درسفارش‌هایی که ابعاد کالا ی مورد نظر کوچک بوده و قابل بسته بندی و تحویل به اداره پست باشد و محل تحویل آنها خارج از تهران یا کرج است بر اساس درخواست مشتری با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین یک روز تا سه روز کاری زمان خواهد برد.محصولات تولیدی ویسادار صنعت دارای ۵سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش میباشد.

با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما ، گروه ویسادار صنعت ضمانت نامه زیر را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر مشتریان از سطح قیمت ها در این سایت ارائه می نماید.

بدینوسیله گروه صنعتی ویسادار این اطمینان را به شما خریداران میدهد ، که تمامی محصولات این سایت با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت نسبت به سایر شرکتها و فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه می شوند و اگر شرکت یا فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی , برند یکسان و شرایط مشابه، قیمتی پایین تر از ویسادار صنعت ارائه کرده باشد، خریدار می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید , گروه ویسادار صنعت برای قدردانی و در پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت میکند.

فهرست