آبگرمکن مشعل دار ایستاده

آبگرمکن صنعتی مشعل دار ایستاده ۶۰۰ لیتری ویسادار صنعت یک مدل آبگرمکن‌ صنعتی با ظرفیت ۶۰۰ لیتر است که در دو مدل مختلف با ضخامت بدنه ۴ و ۵ میلیمتر قابل ساخت و ارائه می باشد.

به طور کلی آبگرمکن صنعتی ویسادار صنعت جهت تولید آبگرم مصرفی بهداشتی مورد نیاز در صنایع و کارگاه‌ها، در ابعاد و ظرفیت‌های مختلف و از ظرفیت ۵۰۰ تا ظرفیت ۶۰۰۰ لیتر در انواع افقی وایستاده

و با ضخامت استاندارد برای هر ظرفیت و بدنه از جنس فولاد ضد زنگ تولید و عرضه می گردد.

از آبگرمکن صنعتی برای تامین آبگرم فوری مصرفی کارخانجات، کارگاه ها، حمام‌های عمومی، کارواش‌ها، رستوران‌ها، استخرها و … می توان استفاده نمود.

در مرحله اجرای لوله کشی آبگرم لطفا توجه داشته باشید اجرای لوله برگشت آبگرم مصرفی به دلیل فاصله زیاد بین مصرف کننده تا آبگرمکن صنعتی کاملا ضروری بوده تا اولا مصرف کننده

پس از باز کردن شیر آبگرم منتظر رسیدن آب گرم نشود و ثانیا در مصرف آب صرفه جویی گردد. عمل بازگشت آب به آبگرمکن نیز توسط پمپ مخصوص انجام می شود که با توجه به طول مسیر و تعداد مصرف کننده ها و ظرفیت سیستم محاسبه می گردد.

آبگرمکن صنعتی مشعل دار ایستاده  با انواع مشعل مشعل گازی ، مشعل گازوئیلی ، مشعل دوگانه سوز و حتی مشعل های بدون فن یا اتمسفریک را دارند ، که این موضوع استفاده از آن را در تمام مناطق امکان پذیر می کند.

اجزای آبگرمکن صنعتی مشعل دار تشکیل شده است از منبع اصلی یا منبع ذخیره آبگرم ، کوره احتراق که در میان منبع آبگرمکن قرار گرفته . وظیفه آن انتقال حرارت شعله مشعل با آن درون منبع آبگرمکن صنعتی می باشد .

 

 

آبگرمکن مشعل دار ایستاده

آبگرمکن مشعل دار ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
آبگرمکن مشعل دار خوابیده
نوشتهٔ بعدی
ویژگی های آبگرمکن برقی ایستاده ویسادارصنعت مدل زودجوش
فهرست